МТС розповість про донорство крові

«МТС Україна» та Міністерство охорони здоров’я провели робочу зустріч, на якій обговорили питання донорства крові в Україні. Генеральний директор «МТС Україна» Іван Золочевський та заступник міністра охорони здоров’я Лазоришинець Василь Васильович. Адже через значне збільшення потреби у донорській крові внаслідок бойових дій на сході України та активне формування громадянського суспільства і розвитку волонтерського руху своєчасно розробити заходи для збільшення кількості донорів крові в Україні.

Сторони обмінялись баченням можливих шляхів з формування культури донорства та ефективної взаємодії між центрами переливання крові. Вони визначили, що першим кроком має бути пропагування донорства як обов’язку кожного свідомого громадянина, як доступної можливості долучитись до доброї справи та допомогти врятувати життя. Окрім цього, важливою складовою розвитку донорства крові в Україні є забезпечення швидкого та доступного способу отримання інформації та консультацій.

Результатом зустрічі стало взаєморозуміння щодо необхідності взаємодії бізнесу та держави для покращення ситуації у галузі медицини. Компанія «МТС Україна» готова взяти на себе проведення широкомасштабної соціальної рекламної кампанії з метою залучення громадян до донорства крові, а також організацію служби інформаційної підтримки потенційних донорів.