Середа, 19 Червня, 2024

МТС забезпечила зв’язком Центр кризової інтервенції

На сході нашої країни дуже складна ситуація, і її допомагають вирішувати різні організації та установи, одна з яких – львівський Центр кризової інтервенції (ЦКІ). Цей заклад надає психологічну та соціальну допомогу сім’ям учасників АТО, а також проводить наукові дослідження психологічних проблем населення в кризових ситуаціях. Завдяки зв’язку від МТС фахівці цієї установи змогли проводити дистанційні консультації.

Завдяки зусиллям цього центру допомогу вже отримали понад тисяча сімей військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО. Спеціалісти надавали не лише психологічну підтримку, а й вирішували побутові проблеми, наприклад, майже 550 сімей отримали пільги на комунальні послуги. А для 41 пораненого воїна волонтери знайшли кошти на лікування.

«Зараз дуже важливо оперативно виявляти потреби та надавати соціальні і психологічні послуги сім’ям, члени яких перебувають у АТО або ж постраждали під час військових дій, – говорить виконувачка обов’язків директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай. – З цими людьми слід постійно спілкуватися, виявляти їхні потреби, пропонувати допомогу. Тільки так ми зможемо відвернути негативні прояви і запобігти розвитку масових психологічних розладів. Приємно, що великий бізнес усвідомлює свою відповідальність за психологічне здоров’я суспільства, і завдяки підтримці «МТС Україна» ми можемо безперешкодно спілкуватися з усіма, хто потребує допомоги і підтримки».

Іншою сферою діяльності ЦКІ є наукові дослідження психологічних проблем населення під час кризових ситуацій. З цією метою фахівці Центру збирають й опрацьовують інформацію, яку вони отримують під час щоденних візитів у сім’ї військовослужбовців, проводять анкетування ти систематизацію даних. Згодом професійні психологи і психіатри на основі цих даних формуватимуть методики та програми, якими керуватимуться у своїй роботі волонтери та соціальні працівники. До наукової діяльності планують залучити науковців та психологів-практиків з України, Ізраїлю, США, Туреччини та інших країн.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися