Неділя, 21 Квітня, 2024

На Прикарпатті стало швидше

«МТС Україна» модернізувала мережу в Івано-Франківську та області. У рамках проведених робіт компанія замінила обладнання мережі – базові станції та контролери – на найсучасніше. Технічні рішення, які впровадила на даному етапі «МТС Україна», уможливлять швидкий запуск технології 3G.

У результаті модернізації абоненти «МТС Україна» отримали якіснішу зону покриття, чудову якість голосового зв’язку та вищі швидкості пересилання даних. Нове обладнання відповідає сучасним вимогам енергоефективності та споживає значно менше енергії порівняно з попереднім. Пропускна здатність мережі в області зросла щонайменше на 50%, а швидкість пересилання даних зросла вдвічі.

Цього року компанія також провела роботи з модернізації мережі у Волинській та Чернівецькій областях. У результаті користувачі мобільного інтернету в цих областях отримують і передають удвічі більше гігабайт щоденно.

Перший етап модернізації мережі «МТС Україна» завершився в травні 2014 року й охопив такі міста: Харків, Суми, Полтава, Кіровоград, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Чернігів та Київ. Абоненти «МТС Україна» в цих регіонах уже отримали якіснішу зону покриття, чудову якість голосового зв’язку і вищі швидкості пересилання даних. Швидкість пересилання даних у регіонах з модернізованою мережею зросла в середньому на 75%.

Загалом компанія провела модернізацію близько 60% мережі в рамках підготовки до запуску власного 3G-покриття, що вже дозволило вдвічі збільшити обсяги трафіку в регіонах з оновленим обладнанням.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися