П’ятниця, 1 Березня, 2024

Смартфони на Android скоро стануть синхронними перекладачами завдяки Google Assistant

Скоро під час розмови з іноземцем достатньо буде лише дістати свій смартфон з кишені, щоб почати його розуміти. Це стане можливим завдяки функції синхронного перекладу мов, яку найближчим часом отримає віртуальний асистент Google Assistant. Вона зі старту підтримуватиме 27 мов.

Щоб запустити режим перекладача, необхідно сказати: «Ей, Google, будь моїм перекладачем англійської». Після цього активується штучний інтелект, готовий до синхронного перекладу з вказаної мови. Сам перекладач визначає мовну пару за мовою, на якій було сказане прохання, та за мовою, про яку попрохали.

У Google вже тестують свою розробку в польових умовах: асистент працює віртуальним консьєржем у трьох готелях. Це «Цезар Палас» в Лас-Вегасі, «Хаятт» у Сан-Франциско та «Дрім Даунтаун» у Нью-Йорку.

Синхронний переклад гаджетами вже доступний кілька років у Skype. У 2016 році комунікатор отримав функцію перекладу в реальному часі при дзвінках на мобільні номери, а до того працював при дзвінках Skype-Skype.

А якщо ви плануєте вивчити іноземну мову, тоді скористайтеся сучасними технологіями. Про те, як вони можуть допомогти, читайте в матеріалі «Як вчити іноземні мови по-сучасному».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися