П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Як купувати квитки через ПриватБанк

Щоб купити квиток на потяг, автобус, інший вид транспорту або захід, вже давно не обов’язково стирчати в черзі та сваритись з касирами. Є досить багато сервісів, що дозволяють зробити це, не відходячи від комп’ютера. Один з найзручніших – у ПриватБанку.

Взагалі, квитки в цій установі можна купувати різними способами. Наприклад, через термінали самообслуговування. Там просто треба вибрати початкову та кінцеву станцію, дату, відмітити додаткові послуги та сплатити вартість проїзду. Автомат одразу роздрукує чек з QR-кодом, за яким можна сідати в поїзд, а провідник зчитає всю необхідно інформацію сканером (хоча зазвичай за подібними документами вони дозволяють сідати «на око»).

Щоб купувати квитки через комп’ютер, можна скористатись сервісом Приват24 (якщо у вас є рахунок в цьому банку) або сайтом bilet.privatbank.ua. Їх можна придбати на поїзд, автобус (тільки через Приват24), літак, спортивні змагання (футбол, баскетбол та хокей), кіно, концерти, а також забронювати готель (теж тільки Приват24).

В обох сервісах процедури оформлення документів дуже схожі. Треба заповнити всі необхідні поля (якщо це транспорт, то місце відправлення та пункт призначення), дату, вибрати місце та сплатити вартість проїзду. Правда, треба зазначити, що на поїзди у ПБ ціна може бути дещо вищою, ніж при купівлі через сайт Укрзалізниці.

А ось квитки на літак у ПриватБанку навіть дешевші, ніж на інших майданчиках. Принаймні, так заявляють у самому банку. Ну а процедура там стандартна – заповнюємо всі необхідні поля та оплачуємо квитки.

Незрозуміло, чому через Приват24 можна купувати квитки на автобуси, а через bilet.privatbank.ua – ні. Але факт залишається фактом – ця послуга доступна лише клієнтам ПриватБанку.

З готелями та сама ситуація. Приват24 дозволяє бронювати апартаменти у багатьох країнах світу, тоді як відвідувачі bilet.privatbank.ua цього зробити не можуть. Заради справедливості скажемо, що втрачають вони небагато чого, бо до повноцінного букінгового сервісу (з фотографіями, відгуками, зручною системою фільтрації та ін.) система ПБ не дотягує.

На спортивні події квитки доступні лише для деяких клубів. На футбол можна сходити у Києві, Дніпропетровську, Харкові та Одесі (якщо користуватись Приват24), а також на матчі донецького «Шахтаря», що грає зараз у Львові (квитки доступні через bilet.privatbank.ua). Для цього треба обрати відповідний клуб, матч і вибрати місце на стадіоні. У Києві до того ж ця система більш зручна, ніж та, що пропонує НСК «Олімпійський», на якому грає «Динамо». Справа в тому, що квитки, придбані на сайті спорткомплексу, треба обмінювати в касах стадіону на звичайні. А за приватбанківськими можна одразу проходити на стадіон – система електронного контролю арени їх розпізнає.

Що ж стосується оплати, то в Приват24 можна розрахуватись коштами, що знаходяться на власному рахунку. У випадку ж з bilet.privatbank.ua підійдуть і картки сторонніх банків.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися