Неділя, 14 Квітня, 2024

Одеський аеропорт отримав 3G від МТС

«МТС Україна» продовжує розширювати власну мережу у публічних закладах. Окрім Києва та Харкова, зв’язок у стандарті UMTS з’явився також у Міжнародному аеропорту «Одеса». Пасажири та ті, хто їх зустрічає, можуть скористатися доступом до швидкісного мобільного 3G-інтернету без якоїсь додаткової доплати та в рамках наявних тарифів.

Міжнародний аеропорт «Одеса». Фото: myavia.com.ua

Мобільна мережа «МТС Україна» в Міжнародному аеропорту «Одеса» побудована на обладнанні Huawei Technologies Co. Ltd. Оператор використовує сучасне рішення на базі розподіленої системи сот, яке спеціально призначене для створення якісного сервісу у великих приміщеннях складних конфігурацій. Проект підтримує до 96 піко радіомодулів у секторі, а кількість останніх і загальна кількість радіомодулів на об’єкті не обмежена. Система гнучко масштабується залежно від кількості абонентів і площі приміщень.

Мережа здатна забезпечувати швидкість завантаження з інтернету до 42 Мбіт/с. Технологія дозволяє одночасне використання голосового зв’язку і мобільного інтернету, це означає, що завантаження файлу не буде перериватися під час розмови. Детальний перелік адрес з покриттям 3G-мережі МТС можна переглянути за посиланням.

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо телефона з підтримкою 3G. У меню телефона слід вибрати режим мережі «3G»: для телефонів з Android (автоматичний режим GSM/WCDMA), для телефонів з iOS (режим 3G), для телефонів з Windows Phone (режим 3G або режим 2G/3G), для телефонів BlackBerry (режим 3G і 2G).

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися