Понеділок, 15 Квітня, 2024

Український навігатор Navizor покаже якість доріг

Українські стартапери з компанії bvblogic створили мобільний навігатор Navizor, який допоможе прокласти маршрут поїздки з урахуванням якості дорожнього покриття. Додаток заздалегідь повідомить водія про наближення до ділянки з поганою дорогою чи допоможе його оминути. Користувач також може сам оцінити якість дороги або подивитися статистику оцінок інших учасників, пише AIN. Програма знаходиться на стадії бета-тестування, але вже доступна в Google Play.

Ідея такого сервісу в розробників Navizor з’явилася у 2013 році, коли вони виявили, що жоден з наявних навігаторів не надає інформацію про якість дорожнього покриття. Уже до кінця того року програмісти запустили свою першу версію сайту з онлайн-картою, де всі бажаючі могли оцінити якість доріг. Зібрана таким чином інформація стала основою для створення мобільного додатка.

Бета-версія Navizor, крім навігатора, містить функції оцінки якості доріг і статистики. Передбачено два режими: для автомобіля і пішохода. Крім того, онлайн-карта має колірне розділення ділянок дороги залежно від їхньої якості, а при наближенні до поганої дороги Navizor beta видає попереджувальний сигнал.

Функція оцінки якості доріг дозволяє оцінити дорожнє покриття в балах від одного до п’яти, а оновлення інформації відбувається в режимі онлайн. Статистичні дані Navizor beta базуються на більш ніж 290 тисячах оцінок користувачів про понад 96 тисяч кілометрів доріг в Україні.

Проект Navizor позиціонується як соціальна ініціатива для незалежної оцінки та моніторингу якості доріг, поточних і капітальних ремонтів у всіх куточках України. Але розробникам також запропонували співпрацювати з Міністерством інфраструктури України для відображення поточних планів ремонтних робіт Укравтодору на картах.

На даному етапі додаток безоплатний, але в перспективі розглядаються кілька можливих варіантів монетизації. При цьому розробники обіцяють, що з користувачів гроші брати не збираються.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися