Четвер, 18 Квітня, 2024

Як швидко очистити власну стіну «ВКонтакте»

Стандартні способи очищення стіни свого профілю в соцмережі «ВКонтакте» заберуть дуже багато часу, адже можна видаляти лише по одному запису за раз, клацаючи мишкою та підтверджуючи наміри. Але є способи повного стирання всіх записів на стіні за кілька секунд.

Зверніть увагу: масове видалення постів у профілі адміністрація соцмережі може розцінити як шахрайські дії. Тому варто зберегти пароль доступу до сторінки, телефон прив’язки та інші важливі дані.

За допомогою скрипта у браузері

Перевага цього способу – він працює в усіх популярних браузерах, з Chrome, Firefox та Opera включно.

Спершу зайдіть у веб-навігаторі на свою сторінку та натисніть десь правою кнопкою миші. Оберіть опцію перегляду вихідного коду сторінки.

Унизу відкриється вікно з командами для розробників. Натисніть у ньому на пункт «Console». Якщо ви не бачите цього меню – клацніть стрілку, що відкриває всі доступні варіанти.

Відкриється консоль з курсором, куди потрібно вставити текст скрипту в місце, де розміщений курсор:

var z = document.getElementsByClassName («post_actions»); var i = 0; function del_wall () {var fn_str = z [i] .getElementsByTagName («div») [0] .onclick.toString (); var fn_arr_1 = fn_str .split («{«); var fn_arr_2 = fn_arr_1 [1] .split («;»); eval (fn_arr_2 [0]); if (i == z.length) {clearInterval (int_id)} else {i ++} }; var int_id = setInterval (del_wall, 1000);

Після цього натисніть Enter і спостерігайте, як очищується стіна профілю без можливості відновлення даних. Видалення здійснюється без якогось втручання з кроком в одну секунду. За великим рахунком скрипт – доопрацьований варіант ручного чищення, оскільки не потрібно самому сидіти і клікати на іконку хрестика.

Використання розширень для браузера

Цей метод зручний, але деякі розробники можуть закласти у свій продукт опції викрадення персональних даних. Не слід довіряти першому знайденому плагіну, а краще шукати перевірені програми від відомого розробника.

Один із популярних плагінів – VkOpt. Він розміщується в магазині розширень Chrome та має власний сайт, де можна завантажити версію під будь-який потрібний браузер, серед яких є Safari й Maxthon.

Щоб очистити сторінку, встановіть VkOpt з магазину або сайту. У правому верхньому кутку знаходиться кнопка «Дії». Вона розкриває меню з двома функціями: перша генерує всі посилання на картинки на стіні, друга – очищає сторінку повністю. Натисніть останню та дочекайтеся завершення роботи плагіну.

За матеріалами: geek-nose.com

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися