Субота, 20 Квітня, 2024

Портфель до школи у Слов’янську

На присвяченій початку нового навчального року святковій лінійці учні з першого по третій клас школи-інтернату №1 м. Слов’янська отримали в подарунок кольорові ранці. А в них пенали, зошити, фарби, фломастери та інші необхідні речі для навчання та творчості, які передала їм МТС. Окрім портфелів і різноманітного шкільного приладдя, вихованці школи отримали теплі ковдри, подушки, постільну білизну, дитячі предмети гігієни.

«У процесі роботи над проектом ми познайомились з волонтером – жителькою Слов’янська і дізнались про те, що Школа-інтернат №1 фінансується з міського бюджету, і цього року їй особливо потрібна допомога, – говорить начальник відділу зв’язків з громадськістю «МТС Україна», Вікторія Рубан. – Зв’язавшись із завучем, дізнались про те, що найбільш необхідно дітям, – це й підготували в посилку».

У школі-інтернаті навчається і проживає 390 дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку. Співробітники школи – справжні ентузіасти своєї справи, не тільки забезпечують своїх підопічних знаннями й буквально замінюють їм родини, а ще й займаються вихованням дітей, позбавлених батьківського піклування. Директора, Миколу Івановича Якименка, який віддав школі 40 років свого життя, дуже люблять діти і поважають колеги.

До 1 вересня школу відновили після руйнувань від військових дій у травні цього року. «МТС Україна» також допомогла створити святковий настрій, прикрасила школу кульками в національних кольорах, організувала солодкий стіл. А всіх співробітників школи – привітала з новим навчальним роком ваучерами поповнення рахунку.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися