Вівторок, 18 Червня, 2024

iPhone навчить передавати SMS віч-на-віч

У магазині програм iTunes з’явилась утиліта, яка стимулює персональне спілкування за допомогою мобільних технологій. Програма Somebody схожа на звичайний месенджер, проте доставку повідомлень у ній виконують живі люди. Її створила кінорежисер Міранда Джулі, яка так заохочує користувачів більше спілкуватися віч-на-віч.

Особливістю роботи Somebody є те, що повідомлення в ній не направляються напряму адресату. Замість цього вони надходять найближчому знайомому, і вже він має власноруч передати послання чи виконати дію, наприклад, обійняти чи взяти за руку. При цьому кур’єр, якому доведеться виконувати доручення, може від нього відмовитися та повідомити про це відправника, майже так, як у цьому демо-відео:

Перше повідомлення у Somebody формується за шаблоном «[Ім’я адресата]? Це я, [ім’я відправника]». Після цього вже можна писати своє завдання чи думки. Утиліта знаходить найближчих друзів за допомогою GPS, а потім показує рейтинг найближчих разом з їхніми фотографіями. Якщо ж поряд нікого не виявиться, тоді можна залишити своє повідомлення «плавати». Його можуть підібрати знайомі, які будуть проходити поряд, та виконати завдання.

Побавитись у Somebody можна безплатно, завантаживши її з iTunes.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися