Неділя, 23 Червня, 2024

«Професіонали майбутнього 2015»: змагання почалися

МТС оголошує про початок щорічного конкурсу для студентів профільних університетів з напрямку «Телекомунікації». Команди одинадцяти провідних університетів України в рамках восьмого всеукраїнського конкурсу «Професіонали майбутнього» працюватимуть над темою «Впровадження технології IP-над-DWDM на опорній транспортній мережі IP/MPLS». Студенти мають вирішити це завдання, представивши свій інноваційний проект, у якому вони залучать здобуті телекомунікаційні знання.

Учасники «Професіоналів майбутнього» минулих років доповідають свої проекти журі конкурсу

Цього року в конкурсі беруть участь команди, які складаються з 5 студентів-переможців відбіркового туру та куратора. Під час роботи над конкурсним завданням, яке триватиме три місяці, команда отримує стипендії від компанії «МТС Україна», а кожен з п’яти учасників команди-переможниці отримає грант в розмірі 25 тис. грн на подальше навчання та підвищення професійного рівня знань. У програмі «Професіонали майбутнього-2015» беруть участь студенти 4-го курсу напрямку «Телекомунікації» з таких університетів:

1) Національний технічний університет України «КПІ» (м. Київ);
2) Державний університет телекомунікацій (м. Київ);
3) Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків);
4) Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара (м. Дніпропетровськ);
5) Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова (м. Одеса);
6) Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів);
7) Донецький національний технічний університет (м. Красноармійськ);
8) Запорізький національний технічний університет (м. Запоріжжя);
9) Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя (м. Тернопіль);
10) Харківський національний університет радіоелектроніки (м. Харків);
11) Національний авіаційний університет (м. Київ).

Обрана цього року тема пропонує створити рішення, яке підвищить економічну ефективність мережі за рахунок технології IP-над-DWDM. Остання знижує енергоспоживання, експлуатаційні та капітальні витрати, а також спрощує архітектуру мережі.  «Економіка мережі – пріоритетний напрямок роботи на найближчі роки, – підкреслює актуальність теми технічний директор «МТС Україна» Андрій Терещук. – В умовах українського ринку зв’язку, коли вартість користування телекомунікаційними послугами невисока, оператор буде активно використовувати розумні рішення, які дозволяють знизити капітальні витрати на мережу 2G без втрати якості роботи і таким чином вивільнити кошти для впровадження нових технологій, наприклад, будівництва мережі 3G».

Конкурсний етап триватиме до 18 травня 2015 року, а у фіналі змагання відбудеться публічний захист наукових робіт перед компетентною конкурсною комісією, що складається з представників вищих навчальних закладів і фахівців телекомунікаційної галузі. Вона оцінить наукові розробки команд, виходячи з інноваційності, практичного значення, логіки і архітектури проектування, швидкості реалізації; також будуть враховуватися презентаційні навички. Переможців визначать за сумою голосів.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися