Сьогодні – 3G-п’ятниця

Сьогодні значущий день для абонентів «МТС Україна», адже вони зможуть отримати повну віддачу від своїх смартфонів завдяки швидкісному інтернету UMTS. І разом із його запуском оператор розпочав нову рекламну кампанію 3G «Світ ніколи не буде таким, як раніше». Це відзначив іміджевий ролик, який створили спільно з Tabasco, LimeLiteStudio, Елі Свердловим та Onuka.

Від сьогодні, 13 березня, абоненти передплати можуть підключити собі послугу «3G Безліміт». Вона надає доступ до 3G-мережі компанії Тримоб та швидкісного мобільного інтернету на базі UMTS. Його швидкості достатньо, щоб майже миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами, слухати інтернет-радіо тощо.

Нова послуга доступна в тарифах лінійки «Смартфон» та «Планшет», і замовити її можна за допомогою USSD запиту *888#. Для перевірки статусу необхідно відправити запит *888*1#, деактивувати послугу можна за допомогою команди *888*0#.

Зараз через наявність роумінгу послуга «3G Безліміт» надається на швидкостях до 7,2 Мбіт/сек, а після запуску власної 3G-мережі «МТС Україна» швидкості будуть ще вищими – до 42 Мбіт/сек.

Для популяризації нової послуги оператор запустив нову рекламну кампанію, яку відкриває відеоролик:

Зйомки ролика стали такими ж високошвидкісними, як і сам продукт. Працювала над ним величезна міжнародна команда. Для його створення запросили ізраїльського режисера Елі Свердлова, який добре відомий своїми рекламними роботами для багатьох провідних світових та українських брендів, серед яких і «МТС Україна».

Саундтреком виступає твір «Місто» нового електронного проекту Onuka, що став музичним відкриттям минулого року.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я