Неділя, 21 Квітня, 2024

«Інженер» Apple розповів про новий MacBook та порвав інтернет

Новий ноутбук Apple здивував усіх: у ньому немає жодного роз’єму, окрім єдиного та малопопулярного сьогодні USB-C. Поки користувачі ніяковіють, а інші виробники жартують над цим, «інженер» Apple розповів, як вони додумалися зробити такий MacBook:

«Ну так ось, Джоні покликав мене та каже: «Принеси прототип нового MacBook. Давай скоріше, Тім Кук уже приїхав і хоче його побачити». Заходить Тім, пом’ятий весь такий. Голова немита, дорогий костюм… Джоні простягає йому комп. І тут я помічаю, що він забув вирізати USB-порти. Немає USB-портів, жодного! От дурень! Кажу як є! Джоні почервонів – голова як помідор червона. Інженери в кімнаті занервували і давай ховатися, хто куди.

Тім Кук взяв MacBook, став його розглядати і каже: «Джоні, а де USB-порти? Де ThundeBolt?» Жодного USB і мобільний процесор за 1299 баксів! Якраз те, що потрібно людям, – дорогий нетбук.

І уявляєш, Куку ця ідея сподобалася! Він і каже: «Завтра ж у виробництво!» Але це не все! Батарею не змогли в нього помістити, бо занадто тонкий корпус. Стів Джобс нас би всіх розігнав, якби побачив цей ноутбук. Але Джоні все одно молодець. Він натрапив на ці круті батареї зі ступінчастим дизайном. Навіть заплакав від щастя. А MacBook ще й золотим вирішили зробити! Тім з’їв! Ми всі були в шоці. Загалом, у той день я Тіма більше не бачив і пішов додому. А ввечері мені зателефонували з відділу кадрів і сказали, що мене підвищили до головного дизайнера із зарплатою 5 рівня! Ну й ось, а далі – більше!

На ранок я пішов до Джоні і кажу: постав веб-камеру роздільної здатності 480р. Уявляєш?! Камера роздільної здатності 480р у 2015 році! Навіть в iPod «фронталка» 720р знімає! Ну, ми просто намагаємося побільше заробити для інвесторів. Пам’ятаю, я сказав Джоні, що ми зробимо купу грошей. А ще ми заощадили, прибравши підсвічування яблучка на кришці. Воно там просто вирізане лазером. 20 баксів економії з одного ноутбука, а прибуток, відповідно, більше. Господи, хороші зараз в Apple часи! А їм тепер треба буде донгл купувати, якщо USB-порти хочуть… Додавай до прибутку ще 79 баксів! Ох, ти ще не знаєш, як ми випливли з iWatch…»

Насправді герой ролика – ніякий не співробітник Apple. Це пародія на інтерв’ю іспанця Хуана Хойя Борха на прізвисько El Resitas («Реготун»). Він розповідає історію про свій перший день роботи в прибережному ресторані міста Чіпіона. Йому порадили залишити на ніч у морі брудні сковорідки, щоб пісок розчистив їх, однак на ранок Хуан виявив, що через приплив залишилася тільки одна сковорідка. Начальство відправило його в Севілью купити нові, але Хуан пішов і більше ніколи не повертався. Заразливий сміх оповідача надихнув людей писати пародії на цю історію та додавати кумедні титри до оригінального відео.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися