Середа, 24 Липня, 2024

Співробітники Vodafone отримали три нагороди за вміння допомагати

Дівчина з контакт-центру

Співробітники Vodafone Україна завоювали відразу три нагороди «DzWINNER» на конкурсі Всеукраїнської Асоціації Контактних Центрів. Журі конкурсу визнало тренером року Катерину Жук зі Львівського Центру обслуговування абонентів Vodafone Україна. У номінації «Мотивація року» переміг Михайло Пономарьов, а другу премію в номінації «Консультант року» везе в Дніпровський контакт центр Vodafone Україна Денис Рудченко.

Нагорода «DzWINNER» Всеукраїнської Асоціації Контактних Центрів – це найвище визнання професійних навичок номінантів, вручається від імені Асоціації та всієї спільноти професіоналів. Нагорода присуджується представникам контактних центрів за внесок у розвиток індустрії:
· співробітникам, які демонструють неабиякі техніки ведення діалогів з клієнтами;
· наставникам, які демонструють найкращі якості та навички підготовки персоналу;
· компаніям, що довели системний підхід в підготовці персоналу і якісного обслуговування клієнтів.

Контактний центр обслуговування абонентів Vodafone Україна – одна з найбільших структур оператора, розташована у Львові та Дніпропетровську. Підрозділ нараховує близько тисячі співробітників (33% чоловіків і 67% жінок), середній вік яких становить 27 років. Стати експертом контакт-центру у Львові або Дніпропетровську можна, надіславши листа на ccvacancy@vodafone.ua.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися