Користувачам вже не подобається майбутній iPhone 8

Але Apple стикнулася з проблемами, і тому вирішила перенести датчик на задню панель. Саме це і не подобається користувачам, які очікували більшого,

Прийдешній смартфон Apple має стати ювілейним, тому в нього може бути суттєво нова зовнішність. У ЗМІ вже потрапляли креслення та приблизні фотографії iPhone 8, яку користувачі оцінили. Зараз Apple стикнулася із проблемами з комплектуючими, і тому майбутній смартфон затримається принаймні на два місяці. Користувачі сподіваються, що смартфон дійсно затримається, що дасть компанії час на його доопрацювання.

Майбутній iPhone 8 виглядає за наявними даними як більш плаский iPhone 5

Майбутній iPhone 8 виглядає за наявними даними як більш плаский iPhone 5, при цьому під логотипом Apple чітко видно додатковий отвір. Він, за попередньою інформацією, призначений для датчика відбитків пальців Touch ID. І це суттєво відрізняється від прогнозів: очікувалося, що компанія розмістить цей сенсор під дисплеєм. Смартфон iPhone 8 мав стати першим девайсом з подібним дизайном.

Але Apple стикнулася з проблемами і тому вирішила просто перенести датчик на задню панель. Саме це і не подобається користувачам, які очікували більшого, якщо почитати стрічку коментарів на сайті Reddit.

iphone 8 case

Майже всі читачі висловилися, що зовнішність iPhone 8 із сенсором Touch ID на задній панелі виглядає погано. «Лише спробуйте тримати iPhone та дістати вказівним пальцем так далеко до місця під логотипом Apple, – скаржився один з читачів. – Якщо це правда, це катастрофічне місце для Touch ID, навіть гірше, ніж у Galaxy S8, на мою думку».

Кажуть, що Apple планує показати цього року три нових iPhone. Два з них використовуватимуть такі ж компоненти, як iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Майбутній iPhone 8, за чутками, оснащуватиметься бездротовою зарядкою, оперативною пам’яттю обсягом 3 ГБ і OLED-дисплеєм з 521 PPI. Передню панель майбутнього телефона практично повністю займає великий екран з діагоналлю 5,8 дюйма і практично без рамок зверху і знизу. Окрім цього, над екраном розмістяться два модулі камери. Це також може бути 3D-камера, лазерний сенсор для розпізнавання людей або сканер райдужної оболонки ока. Про основну камеру майже нічого невідомо, але експерти припускають, що вона також буде подвійною. Очікується, що всі три моделі будуть офіційно анонсовані восени.