Вівторок, 23 Квітня, 2024

Як на Android завантажувати APK

Зазвичай власники Android інсталюють утіліти з магазину Google Play, однак у такого підходу є певні мінуси. Наприклад, досить часто оновлення програми буває гіршим, ніж її попередні версії: автор може додати багато нав’язливої реклами, прибрати потрібні функції, повністю переробити інтерфейс тощо. У такому разі хочеться повернутись до попереднього випуску програми, однак Google Play не підтримує такої можливості. Проте відновити потрібні версії утиліт можна, якщо зберігати їхні APK у пам’яті смартфона.

Для збереження інсталяційних файлів програм Android потрібно скористатись розробкою Apk Downloader Extension. Робота з нею дуже проста: необхідно вставити посилання на програму в адресний рядок браузера та зберегти APK в пам’яті мобільного гаджета. Для цього у веб-навігаторі треба натиснути клавішу «Поділитись» та натиснути там кнопку APK Downloader.

За замовчуванням програма не інсталює програми, проте змінити цю поведінку можна в її налаштуваннях. Там же можна обрати мовні установки пакету APK, щоб інтерфейс завантажених програм був на рідній мові.

Завантажити Apk Downloader Extension можна на цій сторінці Google Play Store.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися