У лікарні ім. І.І. Мечникова з’явилися відеоконференції

МТС продовжує розвивати телемедицину в українських госпіталях, і слідом за приєднанням Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова до національної телемедичної мережі він надав їй обладнання для проведення консультацій та нарад з колегами інших медичних закладів. Забезпечення апаратурою оператор проводить в рамках соціального проекту «Мобільна медицина», спрямованого на впровадження телекомунікаційних технологій в систему охорони здоров’я України.

Встановлене в конференц-залі лікарні обладнання дозволяє співробітникам брати участь в українських та міжнародних медичних конференціях та організовувати телемайстер-класи для великої кількості персоналу.

Так виглядає телемедична нарада

Усього ж фахівці МТС оснастили шість робочих місць у різних корпусах лікарні для телемедичних консультацій. Для цього вони також встановили спеціальне програмне забезпечення для пересилання медичних даних. Завдяки цьому телемедичні консультації в лікарні ім. І.І. Мечникова будуть доступні в рентген-діагностичному відділенні, відділенні травматології-ортопедії, у кабінетах ревматолога, пульмонолога, ангіохірурга, а також у кабінеті планових телемедичних консультацій для спеціалістів інших напрямків. Крім консультаційних кабінетів, до мережі також підключені конференц-зал для трансляцій відеоконференцій та навчально-методичний центр для проведення майстер-класів.

Завдяки новому обладнанню лише протягом останнього місяця лікарі госпіталя ім. І.І. Мечникова провели чотири консультації з колегами з Естонії – травматологами і нейрохірургами, на яких розбиралися випадки важких поранень, а також обговорювалися питання відправки бійців на лікування та реабілітацію за кордон. Найближчим часом 15 осіб відправляться на лікування до Естонії.

Телемедична мережа, яку компанія МТС розвиває в рамках соціального проекту «Мобільна медицина», вже налічує понад 40 медичних закладів, серед яких установи різного рівня: медичні інститути, високоспеціалізовані клініки, обласні, районні та міські лікарні. Завдяки цьому лікарі у режимі онлайн отримують віддалені консультації профільних спеціалістів, передають діагностичні дані, збирають консиліуми фахівців та беруть участь у конференціях, не залишаючи робочого кабінету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я