У роумінгу підтримку Vodafone тепер можна отримати по Viber

Гарантована швидкість відповідей на запитання абонентів через Viber – до 30 хвилин у будь-який час доби.

Vodafone Україна посилив підтримку абонентів, які вирушають у закордонні подорожі. Тепер клієнти компанії можуть скористатися новим каналом обслуговування в популярному месенджері Viber. Новий публічний акаунт Vodafone UA Roaming Support працює в режимі 24/7.

Гарантована швидкість відповідей на запитання абонентів через Viber – до 30 хвилин у будь-який час доби. Акаунт доступний за посиланням www.viber.com/vodafoneukraine. Його також можна знайти, скориставшись пошуком у переліку паблік-акаунтів Viber. За час тестового періоду роботи паблік-акаунту ним скористались уже понад 3,5 тисячі клієнтів.

У Vodafone UA Roaming Support клієнти отримають не тільки обслуговування, а й корисну інформацію для подорожей: про нововведення в правилах перевезення багажу, про зміни в роботі популярних систем бронювання готелів або останні новини візового режиму.

Ще з 1 серпня клієнти Vodafone Україна можуть користуватися доступним зв’язком у роумінгу під час коротких поїздок до Європи завдяки послузі «Безвіз вікенд», витративши за вихідні на зв’язок в Європі всього 60 гривень. Підключати послугу можна завчасно за допомогою USSD-запиту *600*9# і кнопка виклику, гроші знімаються тільки в момент користування послугами. Детальна інформація про послугу доступна на сайті Vodafone.ua.