Додатки для Android сортуватимуть у Google Play по-новому

У Google Play якість додатка можна вивчити, проаналізувавши відгуки з однозірковим рейтингом

Google продовжує боротьбу за якість свого магазину мобільних програм. Однією з останніх змін став новий механізм ранжування, який тепер враховує якість додатків. Ті програми, які «падають» та працюють зі збоями, будуть втрачати свої позиції. Натомість більше шансів буде знайти додатки, які працюють стабільно та швидко.

Google

У своєму офіційному блозі Google повідомила, що розробники прислуховуються до звітів користувачів та повідомлень про помилки. У Google Play якість додатка можна вивчити, проаналізувавши відгуки з однозірковим рейтингом. Google каже, що половину всіх таких рейтингів поставлено за нестабільність додатка, надмірне споживання батареї, повільне завантаження, збої.

У Google Play також працюють над тим, щоб рейтинг програм був максимально правдивим. Програмісти часто за гроші купували відгуки та накручували своїм програмам оцінки. Більші рейтинги роблять додатки помітнішими в пошуку та збільшують кількість реальних установлень. Компанія попередила всіх, що вона тепер буде контролювати і фільтрувати відгуки, установлення і рейтинги додатків. Порушення правил може призвести до повного видалення контенту з магазину.

До речі, хоча за кількістю доступних для завантаження ігор та програм магазин Google Play уже давно є світовим лідером, користувачі техніки на базі iOS все ще приносять розробникам удвічі більше грошей.

У 2016 році в США 66 видавців заробили перший мільйон доларів (без урахування виручки від реклами) з випущеного додатка для iOS. У Google Play їхня кількість становить 39, що в 1,7 раза менше. Для порівняння, у 2015 році кількість таких видавців була 34 і 14 в App Store і Google Play відповідно.

Також у Sensor Tower підрахували, які саме категорії додатків приносять своїм творцям мільйони. Найприбутковішою галуззю є ігри. В App Store 47% всіх додатків-мільйонників є іграми, а в Google Play – майже 75%.

Крім того, користувачі iOS більше налаштовані купувати не тільки ігри, але й різні утиліти, програми для обробки фото і відео та інший контент. У Google Play крім ігор користувачі витрачають гроші на програми з категорій «Розваги» і «Соціальні мережі».

1 коментар

  1. Многие программы, которые бесплатны на Андроид, на iOs платные, или их вообще нет. А найти аналог сложно, приходится покупать. Вот тебе и выручка больше.

Comments are closed.