Українські винахідники покажуть ідеї, які зможуть врятувати Землю

Україна вдруге долучиться до події світового масштабу. Минулого року український проект Mars-Hopper, створений в рамках події, отримав визнання журі NASA

Цими вихідними, 29-30 квітня, відбудеться 48-годинний всесвітній хакатон NASA SpaceApps Challenge. Цього року чотири міста України приєднаються до події: Київ, Одеса, Дніпро та Кропивницький.

хакатон

Хакатон проводиться з ініціативи та за інформаційної підтримки відкритої програми Національного агентства США з Аеронавтики і досліджень космічного простору «NASA Incubator innovation programm». В Україні подія організована ентузіастами за підтримки партнерів. Київський та одеський хакатони відбудуться за підтримки Vodafone Україна.

Україна вдруге долучиться до події світового масштабу. Минулого року український проект Mars-Hopper, створений в рамках події, отримав визнання журі NASA та переміг у номінації «Вибір людей» (Peoples`Choice), випередивши понад 100 інших проектів з усього світу.

Учасники хакатону працюють над реальними завданнями NASA, вирішенням яких зараз займаються фахівці космічного агентства. Цього року учасники хакатону працюватимуть над найбільшими викликами для нашої планети, адже тема NASA SpaceApps Challenge – «Земля». На сьогоднішній день до участі зареєструвались уже близько 500 українських ентузіастів та винахідників. Це інженери, розробники, дизайнери, підприємці, фахівці з робототехніки, аналітики з обробки великих даних, фахівці інших профілів і студенти, а також корпоративні команди. Зокрема, 67 співробітників Vodafone Україна зі Львова, Києва, Чернівців, Дніпра та Харкова сформували свої команди для участі в хакатоні.

Докладніше про глобальний хакатон тут.

Подробиці про київський хакатон тут.

Організатори київського хакатону запрошують вас на оголошення результатів хакатону, яке відбудеться 30 квітня, о 17:30, у приміщенні HUB4.0 за адресою: Ярославський провулокЮ 1/3. Найближче метро – «Контрактова площа». Посилання на Google Maps.