Понеділок, 22 Липня, 2024

The HARDKISS виконала пісню на вантажівці, що їде – відео

З якою швидкістю мчить музика The HARDKISS з відкритої платформи вантажівки, що рухається трасою? Зі швидкістю 4G від Vodafone!

Оператор запустив рекламну кампанію, присвячену лідерству за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Мобільний інтернет Vodafone визнаний найшвидшим в країні згідно з результатами незалежного дослідження Ookla Speedtest за 3-й і 4-й квартали 2020 року.

У новому ролику зірки українського року – гурт The HARDKISS – грають справжній концерт на відкритій платформі вантажівки, що мчить трасою. І це не чудеса відеомонтажу! Відео знімали у русі на справжній автівці. Автори нового рекламного відео спорудили концертний майданчик на автомобілі, на якому розмістили і музикантів, і знімальну групу. Відео доступне за посиланням.

«Драйв The HARDKISS, швидкість і потужність трака, що мчить трасою – усе це якнайкраще передає швидкість нашого мобільного інтернету. З такою ж швидкістю мчить контент найвищої якості у смартфони клієнтів Vodafone. Незважаючи на те, що наші клієнти використовують усе більше мобільного інтернету, контент стає важчим, а навантаження на мережу збільшується – швидкість інтернету в нашій мережі зростає», – коментує вихід нового рекламного відео Андрій Отрощенко, директор з маркетингу Vodafone Україна.

За даними дослідження Ookla® Speedtest® Vodafone продемонстрував в 3-м і 4-му кварталах 2020 року найвищу середню швидкість завантаження (Download), яка склала 29,38 Мбіт/c, а також найвищу в Україні середню швидкість передачі (Upload), яка становить 14,10 Мбіт/c.

У 87% тестів, проведених в мережі Vodafone Україна, швидкість завантаження вища за 5 Мбіт/с. Цього значення достатньо для комфортного перегляду відео контенту, відповідно до рекомендацій Google, а також для використання більшості популярних сервісів.

Показник швидкості – Speed Score – в Україні зріс на 49% порівняно з минулим роком. Speed Score базується на швидкості завантаження і передачі даних, враховуються вимірювання, проведені в мережі будь-якого стандарту.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися