Середа, 24 Липня, 2024

У юзерів WhatsApp залишилося часу до 15 травня, потім вони можуть втратити можливість писати та дзвонити

WhatsApp примушує юзерів прийняти його нову політику приватності, за якою цей месенджер може передавати дані своїй материнській компанії Facebook. Перша спроба викликала суттєве обурення, і WhatsApp відтермінував введення нових правил. Тепер він знову прохає юзерів прийняти нову політику приватності. У користувачів часу до 15 травня, а ті, хто відмовиться приймати, втратять можливість дзвонити та писати повідомлення.

Першу спробу ввести нову політику приватності WhatsApp здійснив у січні. Відтік юзерів виявився таким, що навіть уже забуті месенджери типу ICQ відчули сплеск нових користувачів. Такі месенджери, як Signal та Telegram? виходили в топи найбільш завантажуваних додатків.

За інформацією видання TechCrunch, месенджер почав знову пропонувати юзерам прийняти нову політику приватності. Ті, хто відмовиться або не встигне це зробити до 15 травня, втратять можливість читати і відправляти текстові повідомлення та дзвонити. Але вони зможуть приймати вхідні нотифікації та дзвінки.

Часткова функціональність WhatsApp зберігатиметься для юзерів, які відмовилися приймати нову політику, кілька тижнів. Що буде з ними після цього терміну, точно невідомо. Швидше за все, WhatsApp вважатиме такі акаунти неактивними, і, за правилами месенджера, неактивні акаунти видаляють після 120 днів.

У своїй другій спробі WhatsApp детально пояснюватиме користувачам, на що вони погоджуються. Месенджер переконує, що зміни торкнуться лише даних тих послань, які відправлені на бізнес-акаунти. У січні WhatsApp поставив користувачам ультиматум  – прийняти нову політику або втратити доступ до месенджера.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися