Як вирішити збій «Отримання IP-адреси» при підключенні до Wi-Fi

Апарат застрягає на етапі отримання IP-адреси, і ось варіанти вирішення цього збою.

Користувачі Android знають, що іноді їхній гаджет може не підключатися до вже введеної в нього мережі Wi-Fi. Апарат застрягає на етапі отримання IP-адреси, і ось варіанти вирішення цього збою.

Спершу можна спробувати встановити статичну IP-адресу, щоб роутеру не довелося самостійно її призначати. Для цього необхідно активувати Wi-Fi та по довгому тапу зайти в налаштування мережі, до якої потрібно підключитися. Активуйте опцію «Показувати додаткові налаштування» і тапніть на меню «Налаштування IP». Замість поточного DHCP виберіть статичний варіант та введіть IP-адресу, наприклад, 192.168.1.100. Збережіть зміни та спробуйте підключитися до мережі.

Іншим варіантом вирішення збою є опція «Забути мережу Wi-Fi», яка видаляє параметри підключення з телефона. Після цього потрібно буде підключитися до неї повторно, ввівши логін та пароль.

Також допомогти отримати IP-адресу може перезавантаження самого роутера. Ці девайси часто працюють місяцями, і в їхній пам’яті накопичуються помилки, що заважають нормальній роботі. Перезавантаження пристрою може допомогти відновити нормальне функціонування.