Неділя, 10 Грудня, 2023

Вибори – це привід поговорити

Під час парламентських виборів абоненти МТС стали активніше користуватися мобільним зв’язком. У період з 25 по 26 жовтня загальний обсяг пересланих у ці дні даних виріс майже на 10% порівняно з трафіком за минулі вихідні. Порівняно з минулим роком інтернет-активність абонентів у цю неділю та понеділок зросла майже на 120%.

Як часто і для чого абоненти «МТС Україна» використовують мобільний інтернет, користувачі розповіли на сторінках «МТС Україна» в соціальних мережах (Facebook, «Вконтакте»), взявши участь у серії опитувань. Так, найбільше абонентів підключаються до мобільного інтернету для спілкування в соціальних мережах (62%); 25% використовують інтернет для пошуку інформації; 10% і 3% відповідно переписуються в месенджерах (Viber, What’s up, Facebook Messenger) та відправляють електронну пошту.

Окрім активнішого пересилання даних, абоненти також більше розмовляли по мобільному телефону в день виборів і протягом наступної за ним доби. Порівняно з цим же періодом минулого року вони спілкувалися на 6% більше.

Підвищена активність абонентів зазвичай спостерігається в передсвяткові дні або пов’язана з важливими для країни подіями. Останнім часом в такі дні є тенденція до більшого зростання дата-трафіку порівняно з голосовою активністю. Це обумовлено зростанням кількості пристроїв у мережі оператора, а також запропонованими абонентам тарифами та послугами з безлімітним інтернетом, такими як послуга «Супер Інтернет» та лінійка тарифів «Смартфон».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися