Середа, 28 Лютого, 2024

Комп’ютер HP Sprout об’єднав реальне з віртуальним

Незважаючи на прогрес у технологіях, у більшості випадків віртуальна інформація в ПК відірвана від навколишньої реальності. У HP захотіли це виправити та змішати цифровий простір з реальним. У результаті в них вийшов комп’ютер Sprout, який призначений для дизайнерів та інших креативних робітників.

Ця машина являє собою комп’ютер типу «все в одному» та працює під управлінням Windows 8. Серед багатьох інших подібних систем його виділяє набір вбудованих камер для 3D-сканування, великого сенсорного тачпаду та проектора для виведення інформації на тачпаді. Завдяки такій комплектації машина Sprout може легко перевести будь-який реальний об’єкт у віртуальний простір, а потім вивести його на поверхню стола. Таку концепцію у HP називають «змішаною реальністю».

Вбудовані у цей ПК 3D-камери можуть робити звичайні фотографії, сканувати об’єкти чи розпізнавати надрукований текст. А проектор дозволяє, наприклад, вивести віртуальну клавіатуру на тачпад для швидкого набору тексту чи управління ігровим персонажем.

Апаратна частина цього 23-дюймового ПК включає дисплей Full HD (1920?1080 пікселів), процесор Intel Core i7-4790S, доповнений дискретною відеокартою NVIDIA GeForce GT 745A з 2 ГБ відеопам’яті. Базова конфігурація має 8 ГБ оперативної пам’яті, яку можна збільшити до 16 ГБ за допомогою двох додаткових SODIMM-слотів. Як сховище даних використовується гібридний диск ємністю 1 ТБ з 8 ГБ кешем.

Моноблок HP Sprout надійде в продаж на ринок США вже 9 листопада 2014 за стартовою ціною в $ 1899,99.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися