Вітрини магазинів МТС перетворились на продавців

Реклама стає все динамічнішою та інтерактивнішою, намагаючись привернути увагу користувачів, але вітрини магазинів залишаються все такими ж статичними – товар, який лежить за склом. Компанія МТС вирішила розширити функціональність фасаду своїх магазинів та перетворити їх на продавців. Завдяки цьому можна керувати послугами зв’язку навіть до пізньої ночі після закриття магазину.

Першим об’єктом з такою відеовітриною став Дніпропетровський магазин на проспекті Карла Маркса, 55. Магазин обладнаний трьома відеопорталами розміром 2,5х2 м і інтерактивним сенсорним екраном 1,5х1,2 м. Завдяки їм на вітрину можна виводити будь-яку інформацію – від статичної картинки до відеороликів. А за допомогою інтерактивного екрана користувачі можуть замовляти додаткові послуги, поповнювати рахунок тощо.

Динамічна відеовітрина вперше з’явилася ще в 20-ті роки минулого століття. Перша така вітрина була шафою, у якій зображення швидко змінювали одне одного. Сьогодні ж використовується принцип зворотної проекції. Для цього на внутрішню сторону вікон клеять спеціальну плівку, на яку проектується потрібна інформація. У результаті вікно магазину перетворюється на відеоекран. Принцип роботи вітрини можна побачити за посиланням.