Четвер, 29 Лютого, 2024

Vodafone Big Data Lab отримала перших випускників – спеціалістів з аналітики великих даних

Cтуденти пілотного курсу Vodafone Big Data Lab захистили свої дипломні проекти. Для перевірки якості набутих знань та щоб занурити студентів у максимально наближене до реалій дата сайентиста середовище – компанія Vodafone поставила перед випускниками існуючі бізнес-задачі та надала масив реальних великих даних.


Студенти мали визначити схильність абонента до придбання нового телефону у наступному місяці або побудувати модель, прогнозуючу споживання абонентом мобільного інтернету через шість місяців.

Завдяки результатам роботи – бізнес буде знати кому саме надіслати вигідну пропозицію, щоб не турбувати кожного абонента, а також отримає картину можливого збільшення навантаження на мережу у майбутньому і передбачити стратегію розвитку.
При цьому дуже важлива форма подачі результатів своєї роботи – бізнес орієнтована презентація, яка здатна донести до власника бізнесу сутність задіяних інструментів і сенс застосування досліджень у бізнесі.
Всі студенти, які подолали надзвичайну інтенсивність навчання та випробування COVID-19 – на високому рівні захистили свої дипломні проекти.

Екзаменаційна комісія, у складі якої були викладачі вищих технічних вузів України, Європи та світу, а також керівники та експерти data science відділу Vodafone, високо оцінила результати і, найголовніше, прогрес студентів.

Урочисте вручення дипломів, яке за умов локдауну відбудеться онлайн, пройде 31 березня 2021 року. Початок о 17:00.
Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/kpRtXH4CLLUeQbHL9

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися