Неділя, 25 Лютого, 2024

Vodafone – Find&Follow. Village Routes визначив ТОП-5 цікавих місць для подорожей Одещиною

У період літніх відпусток туристичний проєкт Vodafone Find&Follow продовжує знайомити із туристичними родзинками областей України.

Напрямок для подорожей – Village Routes від Vodafone – це онлайн-маршрути сільською місцевістю, яка не є надто популярною серед туристів, тому безпечною з токи зору поширення COVID-19. У 2020 році Vodafone розпочав широкомасштабне розгортання мережі 4G (LTE 900 МГц) у сільській місцевості, що дало можливість популяризувати тут діджитал-туризм і таким чином підтримати розвиток місцевих громад та малого бізнесу.

З початком справжнього теплого літа багато хто задумався про відпочинок біля моря, тому серію добірок цікавих маловідомих та загалом малолюдних локацій на півдні України, відповідно до уподобань користувачів ресурсу Find&Follow, продовжує Одещина.

1. Санжійка – одне з наймальовничіших та відносно найменш заповнених туристами приморських сіл на Одещині. Санжійку називають «українським баунті» за приємні оку пляжі з чистою водою. Одним з цікавих місць у селі є Санжійський маяк, який ще називають «маяком що тікає», оскільки води Чорного моря постійно підмивають берег і маяк доводиться переносити.

2. Роксоланівські кручі знаходяться за 50 кілометрів від Одеси і вражають незвичайними краєвидами. Тут, до речі, відбувалися зйомки кліпу «Скрябіна» – Місця щасливих людей.

3. Аккерманська фортеця омивається Дністровським лиманом та є однією з наймасштабніших середньовічних пам’яток в Україні. Фортеця гарно зберіглася до нашого часу. Споруда займає територію у 9 гектарів та має 24 башти. В Аккерманській фортеці проводять оглядові та тематичні екскурсії.

4. Палац-садиба Курісів – один з перших в Україні прикладів архітектури романтизму ХIX століття, характерного для палацових споруд арабської Іспанії. В декорі садиби використані елементи готики, мавританського і ренесансного стилів. За радянських часів приміщенням палацу було завдано великої шкоди, а у 1990 році тут сталася руйнівна пожежа. Тому на території періодично ведуться відновлювальні роботи. Тим не менше, залишки палацу досі вражають своєю величчю. Тут також зберігся парк в англійському стилі з каналами і ставком.

5. Ферма «Устриці Скіфії» – гастрономічний вибір користувачів проєкту Find&Follow. Устриці вирощують у найчистішій акваторії Чорного моря – Тигульському лимані на кордоні Одеської та Миколаївської областей. Ферму було відкрито у 2014 році. Тут можна продегустувати найсвіжіші в Україні устриці, замовити екскурсію, покупатися та відпочити або й залишитись переночувати у наметі.

Наразі на сайті проєкту Find&Follow є 3 маршрути у Одеській області. Окрім опису цікавих місць, на сторінках ресурсу є контакти для замовлення екскурсій, поради щодо місць, де можна зупинитися чи поїсти.

Тож Одещина – це ще одна місцевість в Україні, де можна цікаво та якісно подорожувати, відкриваючи для себе архітектурні та природні перлини, малолюдні мальовничі пляжі та гастрономічні несподіванки. Окрім того, Одеська область – це земля виноградників, тому місцеві виноробні також увійшли до переліку локацій туристичних маршрутів на findandfollow.com.ua.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися