П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Своє дружнє та добре обличчя можна продати за $200 000 роботу

Технологічна фірма Promobot заплатить добровольцю $200 000 за його обличчя. Такі гроші компанія віддасть за право використання обличчя на своїх роботах, які будуть працювати в готелях, торгових центрах і аеропортах до 2023 року.

Promobot – виробник роботів, відомий своїми моторошно реалістичними гуманоїдними роботами. Роботи компанії вже використовуються в 43 країнах, виконуючи різні функції, включаючи адміністраторів, промоутерів, консультантів, гідів і консьєржів. Компанія поставляє свою продукцію з 2019 року.

Нині компанія створює робота-помічника і шукає добре та дружнє обличчя для машини. Доброволець повинен буде передати права використання на своє обличчя назавжди.

“Наші нові клієнти хочуть запустити масштабний проект, і для цього їм необхідно ліцензувати новий зовнішній вигляд робота, щоб уникнути юридичних затримок”, – розповідають у компанії.

Робота замовила неназвана американська компанія. Машина буде використовуватися в аеропортах, торгових центрах і роздрібних магазинах по всій Північній Америці і на Близькому Сході.

Хоча Promobot вказав, що волонтер повинен мати “добру та дружню” особу, компанія відкрита для заявок від людей будь-якої статі та віку.

У Promobot не розповідають, чому прагнуть використовувати справжнє обличчя. Адже сьогодні нейромережі здатні згенерувати реалістичне обличчя людини, якої ніколи не існувало.

Це не перший випадок, коли компанії пропонують гроші за права на обличчя. Ще в 2019 році британська фірма Geomiq запропонувала добровольцю винагороду в розмірі $130 000 за використання його особи. Того ж року співробітники Google ходили вулицями і за $5 пропонували перехожим віддати своє обличчя.

У 2021 році рекламний стартап Hour One запропонував бажаючим заробляти своїм обличчям. Куплені обличчя використовуватимуться в рекламних роликах та освітніх сервісах. Їх оживлятимуть за допомогою технології дипфейк, яка дозволяє генерувати реалістичні вирази облич та синхронізувати рухи рота та м’язів обличчя із текстом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися