Vodafone пропонує безкоштовний доступ до ресурсів для віддаленого навчання та роботи

Абоненти, які підключать послугу до 14 січня 2021 року включно, зможуть безкоштовно користуватися «Online PASS» в рамках акції «Online PASS у подарунок»

Vodafone Україна оновлює послугу Online PASS і запускає акцію «Online PASS у подарунок». В рамках акції «Online PASS у подарунок» послуга дозволяє безлімітно й без плати за трафік користуватися веб-ресурсами, які найчастіше потрібні для онлайн навчання та дистанційної роботи. Це Viber, Telegram, WhatsApp, Zoom, Skype, Skype for Business, Hangouts, Google Classroom, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat, FaceTime.

Абоненти, які підключать послугу до 14 січня 2021 року включно, зможуть безкоштовно користуватися «Online PASS» в рамках акції «Online PASS у подарунок».

З 15 січня 2021 вартість послуги складе 50 грн/міс. Для того, щоб підключити Onlines PASS по акції, потрібно набрати: *316*1# та натиснути клавішу виклику. Для підключення та користування послугою «Online PASS» у абонента має бути підключений пакет послуг на місяць. Детально про умови акції можна дізнатися за посиланням: https://www.vodafone.ua/uk/pass