Vodafone пропонує провести «Безвіз вікенд» у Європі за 60 гривень

«Безвіз вікенд» передбачає 100 МБ мобільного інтернету та 10 SMS. У пакет також входять 30 хвилин для вхідних дзвінків з будь-яких операторів світу

Vodafone запустив послугу вигідного роумінгу для коротких подорожей в країни Європи. Скористатися нею та отримати доступний зв’язок можна в понад 30 державах регіону. Вона називається «Безвіз вікенд».

«Безвіз вікенд» передбачає 100 МБ мобільного інтернету та 10 SMS. У пакет також входять 30 хвилин для вхідних дзвінків з будь-яких операторів світу, вихідних дзвінків на номери Vodafone Україна та інші українські мережі. Ці хвилини також діють для дзвінків до країн Європи, на які поширюється послуга.

Доступним роумінгом під час «Безвіз вікенду» можна скористатися в більш ніж 30 країнах Європи. Серед них – Канарські острови, Кіпр, Сан-Марино, Словенія, Хорватія, Нідерланди, Австрія, Бельгія, Болгарія, Данія, Ліхтенштейн, Люксембург, Ватикан, Норвегія, Словаччина, Швейцарія та Швеція. Вигідні умови роумінгу також діють у Польщі, Італії, Німеччині, Франції, Чехії, Іспанії, Португалії, Угорщині, Ірландії, Великобританії, Греції, Мальті, Албанії, Румунії та Туреччини. Перелік країн буде розширюватися.

Підключати послугу можна завчасно за допомогою USSD-запиту *600*9#. Гроші знімаються тільки в момент користування послугами. Детальна інформація про послугу доступна на сайті Vodafone.ua.