Середа, 6 Грудня, 2023

Vodafone рекомендує міцно триматися за свій телефон

Stealing from back

Щомісяця до контактного центру Vodafone Україна надходить близько 80 000 заявок на блокування або заміну SIM-картки. Більше 30% заявок пов’язані з втратою SIM-картки разом з пристроєм. При цьому найбільша кількість звернень припадає на святкові дні та період відпусток. З огляду на цю статистику, спеціалісти Vodafone Україна підготували кілька рекомендацій, дотримуючись яких, можна знизити ризик втрати телефона.

  • Носіть телефон у надійних і захищених місцях: у нагрудній кишені, глибоких передніх кишенях або у внутрішній кишені сумки.
  • Уникайте носіння телефона у відкритих сумках, пакетах, задніх кишенях одягу, звідки телефон може випасти або стати легкою здобиччю шахраїв.
  • Не залишайте телефон, навіть на короткий час, на столах у ресторанах/кафе/барах та інших громадських закладах, а також на видному місці в машині. Це підвищує ризик того, що ви можете забути телефон або його може непомітно взяти хтось інший.
  • Надійно тримайте телефон під час його використання, щоб запобігти падінню. «Телефон впав у воду» – одна з причин заміни SIM-картки у відпускників улітку.
  • Уникайте надмірного перевстановлення SIM-картки з телефону в телефон. Частий механічний вплив може вивести SIM-картку з ладу.
  • При купівлі стартового пакету збережіть документи і пластиковий тримач від SIM-картки. Наявність стартового пакету і PUK-коду дозволить з легкістю замінити SIM-картку в разі втрати телефона.

Щоб полегшити відновлення SIM-картки, фахівці Vodafone Україна зробили кілька нововведень. Зокрема, розширили перелік документів для заміни SIM-картки, спростили ідентифікацію, а також процедуру зміни формату SIM-картки. Для зміни формату SIM-картки на micro/nano клієнту необхідно прийти в офіційний магазин Vodafone Україна з робочою SIM-карткою та безкоштовно поміняти її без будь-яких документів. Варто також зауважити, що всі нові SIM-картки Vodafone Україна випускаються у форматі 3 in 1 (standart/micro/nano). Детальну інформацію про процедуру заміни SIM-картки можна отримати в контактному центрі оператора за номером 111 (з мобільного Vodafone в Україні) або 0 800 400 111 (з будь-якого номера в Україні).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися