Понеділок, 15 Липня, 2024

Vodafone розповів як змінювалося споживання інтернету в харківському метро

Пасажири харківського метрополітену першими в Україні перейшли в епоху швидкісного мобільного інтернету. Саме на цьому об’єкті Vodafone запустив першу в державі мережу 3G в квітні 2015 року. І користувачі почали активно споживати трафік, з роками скачуючи все більше і більше.

Щоденний обсяг інтернет-трафіку в Харківському метрополітені досяг 6 терабайт. За три роки він виріс в 13 разів. Найбільша частка трафіку в метро – 66% – припадає на підземну 4G мережу, якою клієнти Vodafone користуються з жовтня 2018 року. Що стосується розподілу трафіку по лініях метро, найбільше трафіку завантажують пасажири на Холодногірсько-Заводській лінії – найдовшій лінії в Харкові. Найбільш навантажена гілка Харківської підземки – Салтівська лінія.

Максимальний щоденний трафік в харківській підземці був зареєстрований на позначці 6,9 ТБ за добу. Рекордсменом з використання швидкісного інтернету стала станція м. Універстітет – тут інтернет-користувачі щодня завантажують близько 330 ГБ через мережу Vodafone. Три роки тому середньодобовий трафік не перевищував 25 ГБ.

Уперше тестування 3G-мережі МТС у харківському метро пройшло 10 квітня 2015 року. За цей час послуги мобільного інтернету стали ще більш популярними – пасажири метро використовували у десять разів більше трафіку, ніж у 2G-мережі. Станція «Університет» одразу стала лідером – тут інтернет-користувачі щодня завантажували близько 25 ГБ в 2015 році.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися