Економіка розпаковування на YouTube: чому відео анбоксингу надпопулярні

Аналіз контенту YouTube показує, що є два основні типи каналів про гаджети

Погляньте на відео, які пропонує вам YouTube, і в списку напевне будуть ролики з розпаковуванням. Цей формат сьогодні є дуже популярним і приносить непогані доходи своїм творцям. Спробуємо розібратися в економіці відео про розпаковування та чому їх дивляться частіше, ніж більш інтелектуальні ролики.

Аналіз контенту YouTube показує, що є два основні типи каналів про гаджети. Одні з них – це автори, які фокусуються на огляді та поглибленому дослідженні пристроїв. Інші – демонструють гаджети поверхнево, більше акцентуючи увагу на зовнішній атрибутиці та перших враженнях.

Головне завдання каналів, які спеціалізуються на розпаковуванні, – розважити користувача, а не дати йому інформацію для прийняття рішення. Саме тому в роликах з анбоксингу часто оглядають якісь дивні та епатажні предмети. Веселий настрій та можливість глядачу не думати при перегляді ролика з розпаковуванням є однією з вагомих переваг, яка надає такому контенту популярності.

Іншою перевагою розпаковування над відео з глибоким аналізом є простота та швидкість створення анбоксингу. Для нормального ознайомлення з якимсь гаджетом, пошуку його плюсів та мінусів, прихованих опцій тощо необхідно кілька днів. Далі потрібно скласти власне враження, підготувати текст для відео. У сумі на створення відеоролика з оглядом чи аналізом гаджета потрібно від 5 до 10 днів.

Анбоксинг, у свою чергу, не потребує якогось глибокого занурення. Навпаки, цьому жанру потрібні перші емоції без жорсткого сценарію. Завдяки цьому такий ролик можна створити за кілька годин, максимум – один день.

Висока творча продуктивність авторів відео з розпаковуваннями імпонує алгоритмам YouTube, які просувають нові відео. Кожен користувач бачив значок «новинка» поруч з відеороликом – цей символ тримається близько тижня, і такий контент потрапляє на верхні місця в списку рекомендацій до перегляду. Завдяки цьому перші кілька днів після публікації ролика він може отримати свою максимальну кількість переглядів.

Чим частіше канал випускає відео, тим частіше їх бачитимуть користувачі, помічаючи, що в їхньому списку рекомендацій з’явилася «новинка». Регулярний потік нових відео дозволяє каналу швидко стати популярним, набрати велику кількість читачів та отримувати підвищений прибуток від показу реклами. Саме з цієї причини багато каналів запускають щоденні влоги, різні стрими тощо. Такий контент не розмістиш на основному каналі, однак він дозволяє підвищити кількість публікацій.

Анбоксинг також дозволяє авторам витрачати менше коштів при виробництві контенту. Глибокий аналіз гаджета обов’язково відкриє якісь недоліки, що може не сподобатися його виробникові. Також аналіз повинен бути безпристрасним. Через це авторам часто доводиться купувати гаджети за власні гроші. Щоб вийти «в ноль», відео з огляду флагманського смартфона, за приблизними оцінками, має набрати від півмільйона переглядів. Творці анбоксингу можуть легко отримувати гаджети від спонсорів, і такі відео не виділятимуться серед іншого розпакованого контенту. Деякі експерти оцінюють, що близько третини роликів анбоксингу є проплаченими. Це стосується і посилань під відео на магазини, від переходу за яким автор отримує від 5 до 10% вартості продукту, який він показує у своєму ролику.

За матеріалами: TechAltar

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я