Неділя, 3 Березня, 2024

Vodafone розширює можливості послуг «Роумінг, як вдома» та «Роумінг уїкенд»: більше країн та безлімітні месенджери

«Роумінг, як вдома» став доступним в усіх тарифах Vodafone передплати. Для зручності користувачів пропонується  єдиний уніфікований пакет послуг «Роумінг, як вдома». Також збільшився список країн, де вона діє, і кількість пакетних мегабайтів, а месенджери стали безлімітними.

При єдиній вартості 150 грн на 7 днів послуга «Роумінг, як вдома» діє тепер у 49 країнах світу (раніше їх було 16).  Додалися такі популярні серед українців країни, як Австрія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Єгипет, Словаччина, Таїланд, Шрі-Ланка, ОАЕ, Китай та інші.

Користувачі послуги отримують 200 МБ, а після їхнього вичерпання  – безлімітне спілкування у Viber, WhatsApp та Skype в рамках базового тарифу та по 40 гривень за кожні 100 МБ для іншого трафіку (в рамках 20 пакетів на добу).  Кількість хвилин для дзвінків – 100, з них вихідні дзвінки на номери Vodafone Україна – 70 хвилин, дзвінки на номери інших мобільних операторів України та по країні перебування (нові напрямки), а також всі вхідні  –  30 хвилин.

Популярна послуга «Роумінг, як вдома» була запущена 2015 року. За цей час абонентам були запропоновані найрізноманітніші послуги для того, щоб кожен міг підібрати для себе оптимальний пакет: це «Роумінг уїкенд», «Україна онлайн», «ПівГіга в дорогу», «Польща, як вдома». Уперше в Україні запущений безлімітний меседжинг у роумінгу для спілкування у Viber, WhatsApp, Skype.

Перелік країн послуги «Роумінг уїкенд» був збільшений до 56 (раніше послуга діяла в 31 країні). Підключивши послугу на 3 дні, є можливість користуватися доступним роумінгом з пакетами хвилин, мегабайтами та SMS. А після вичерпання 100 пакетних МБ пропонується безлімітний меседжинг у Viber, WhatsApp та Skype за аналогією з послугою «Роумінг, як вдома».

Для абонентів, які бажають використовувати більше мобільного інтернету в роумінгу, пропонується нова послуга «ПівГіга в дорогу». Її користувач отримує 500 МБ мобільного інтернету, якими можна скористатися в 57 країнах світу. Вартість послуги на 7 днів складає 150 грн.

Детальна інформація про тарифи та послуги доступна на сайті Vodafone.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися