Субота, 9 Грудня, 2023

Vodafone страхуватиме мандрівників від Covid-19

Напередодні сезону зимових подорожей Vodafone спільно зі страховою компанією ARX (АТ «СК «Аркс») перезапустив програму страхування за кордоном Smart Travel. В оновленій Smart Travel розширено пакет послуг, щоб мандрівники відчували себе безпечніше навіть далеко від дому. Тепер страхове покриття розповсюджується на перелік особливо небезпечних захворювань, включаючи COVID-19.

Smart Travel – це поліс туристичного страхування, який забезпечує медичну допомогу за кордоном, організацію та оплату медичного обслуговування. Мета поїздки, яка покривається полісом, включає екскурсійний туризм, активний відпочинок і аматорський спорт, навчання, пляжний відпочинок, а також інтелектуальну праця.

Поліс дозволяє віддалено оформити страховку для закордонної поїздки, без необхідності звертатися в офіс страхової компанії. Клієнти передплачених тарифів Vodafone можуть у будь-який час безкоштовно підписатися на послугу на сайті Vodafone і активувати її у кілька кліків просто напередодні мандрівки за кордон. Активація послуги відбувається протягом 1 хвилини без необхідності зазначати особисті дані.

Страхова сума становить 30 000 євро. Вартість страхового платежу становить від 25 гривень на день, у залежності від країни перебування.

Оплата буде зніматися тільки за дні фактичного перебування за межами України. Страховку можна оформити навіть на один день.

Страхування включає швидку невідкладну і стаціонарну допомогу, оплату ліків, медичне транспортування та невідкладну стоматологічну допомогу, а також проведення діагностичних тестів при наявності симптомів захворювань органів дихання.

Оформити туристичний поліс можна як в Україні, так і протягом перших 5 годин перебування за кордоном.

Vodafone запустив програму Smart Travel у серпні 2018 року. За два роки страховкою скористалися кілька тисяч мандрівників.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися