П’ятниця, 14 Червня, 2024

Як на iPhone заблокувати перехід в інші програми при випадковому тапі на рекламу в грі

Монетизація смартфонних додатків за допомогою реклами часто призводить до того, що реклама показується в неслушний момент. Наприклад, граючи в гру на iPhone, можна перейти в інший додаток, якщо промахнутися по кнопці закриття реклами. Є спосіб зменшити таку настирливість реклами, активувавши керований доступ.

Керований доступ – це функція, яка обмежує iPhone поточним додатком. Із нього не можна вийти навіть на робочий стіл. Завдяки цьому куди б ви не натискали на рекламне оголошення, ви залишатиметеся в грі.

Активувати керований доступ можна в налаштуваннях смартфона в розділі «Доступність». Зайдіть у меню керованого доступу та переставте вимикач у включене положення. Додатково можна задати PIN-код для виходу з режиму керованого доступу, а також часовий ліміт перебування в цьому режимі.

Запустіть бажану гру, після чого тричі клацніть кнопкою живлення або кнопкою «Додому». Має з’явитися меню активації керованого доступу.

Вимкнути керований доступ можна подвійним кліком по кнопці живлення або кнопці «Додому». З’явиться відповідне меню, в якому можна відключити режим та вийти з гри.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися