Як на iPhone заблокувати перехід в інші програми при випадковому тапі на рекламу в грі

Керований доступ – це функція, яка обмежує iPhone поточним додатком

Монетизація смартфонних додатків за допомогою реклами часто призводить до того, що реклама показується в неслушний момент. Наприклад, граючи в гру на iPhone, можна перейти в інший додаток, якщо промахнутися по кнопці закриття реклами. Є спосіб зменшити таку настирливість реклами, активувавши керований доступ.

Керований доступ – це функція, яка обмежує iPhone поточним додатком. Із нього не можна вийти навіть на робочий стіл. Завдяки цьому куди б ви не натискали на рекламне оголошення, ви залишатиметеся в грі.

Активувати керований доступ можна в налаштуваннях смартфона в розділі «Доступність». Зайдіть у меню керованого доступу та переставте вимикач у включене положення. Додатково можна задати PIN-код для виходу з режиму керованого доступу, а також часовий ліміт перебування в цьому режимі.

Запустіть бажану гру, після чого тричі клацніть кнопкою живлення або кнопкою «Додому». Має з’явитися меню активації керованого доступу.

Вимкнути керований доступ можна подвійним кліком по кнопці живлення або кнопці «Додому». З’явиться відповідне меню, в якому можна відключити режим та вийти з гри.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я