Microsoft обіцяє, що нова приставка Xbox One X буде найпотужнішою

Усі нові ігри для Xbox One X виходитимуть з роздільною здатністю 4K.

Під час конференції на ігровій виставці E3 корпорація Microsoft показала свою нову приставку – Xbox One X. Раніше вона носила кодову назву Scorpio. У корпорації запевняють, що консоль буде оснащуватися найпотужнішим 8-ядерним процесором з усіх, що коли-небудь були в ігрових приставках.

Xbox

Який саме процесор буде в основі консолі – поки невідомо. Хоча не секрет, що компанія продовжує спиратися на архітектуру AMD Jaguar, як і в попередніх версіях Xbox. У Microsoft лише сказали, що це нова високоінтегрована 16-нанометрова система-на-чіпі. Компанія називає такі цифри: за продуктивністю графічного прискорювача нова Xbox One X в 4,3 рази перевершує Xbox One S, а частота процесорних скалярних ядер у новій версії приставки зросла на 31%. Стверджується, що потужність новинки буде майже в півтора рази вищою, ніж у PS 4 Pro.

Відомо також, що Xbox One X отримала 12 ГБ оперативної пам’яті стандарту GDDR5, а не популярного DDR4. Завдяки цьому пропускна здатність підсистеми пам’яті досягає 326 Гбайт/с, що в півтора рази більше за смугу пропускання відеопам’яті в Xbox One S, і відповідає пропускній здатності пам’яті флагманської відеокарти NVIDIA GeForce GTX 1 080 Ti.

Окрім цього, приставка отримала жорсткий диск обсягом 1 ТБ і плеєр оптичних дисків Blu-ray з підтримкою роздільної здатності 4K. Приставка також підтримує технології HDR і Dolby Atmos.

Усі нові ігри для Xbox One X виходитимуть з роздільною здатністю 4K. Крім того, новинка повністю сумісна з іграми для нинішньої консолі від Microsoft, а також з аксесуарами для неї.

На перший час для One X обіцяють 22 ексклюзивні гри. Під час прес-заходу Microsoft анонсувала нову частину Forza Motorsport 7. Гонки вийдуть 3 жовтня для One, а після релізу One X грою можна буде насолоджуватися в 4K і при 60 fps. Серед інших анонсів для неї готують такі проекти, як Metro: Exodus, Assassin’s Creed: Origins, State of Decay 2 і Crackdown 3.

Реліз приставки заплановано на 7 листопада цього року. Вартість консолі складе $500. Вартість нової консолі цілком звична для Microsoft: стільки ж коштувала оригінальна Xbox One зразка 2013 року в комплекті з Kinect. Однак порівняно з базовою версією One S новинка буде вдвічі дорожчою. Перевершить One X за ціною і Sony PlayStation 4 Pro, яка продається на сто доларів дешевше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я