Vodafone Україна підтвердив відповідність міжнародному антикорупційному стандарту

Сертифікація також є способом забезпечити безперервне вдосконалення власної антикорупційної програми в компанії

В Україні з’явилася перша компанія, яка підтвердила відповідність своєї системи антикорупційного менеджменту профільному міжнародному стандарту ISO 37001:2016. Таку відповідність стандарту Vodafone Україна довів аудит міжнародного сертифікаційного органу Bureau Veritas Certification в Україні. Перевірка показала високий рівень та ефективність вжитих в оператора заходів.

Vodafone

Міжнародний стандарт ISO 37001:2016 впроваджений у жовтні 2016 р. та встановлює комплекс заходів, спрямованих на допомогу організаціям усіх розмірів та форм власності, запобігати, виявляти та долати хабарництво у своїй діяльності шляхом запровадження системи антикорупційного менеджменту.

«У нашій компанії система активно розвивається починаючи з 2013 року і постійно вдосконалюється, – коментує отримання сертифікату провідний експерт з корупційних ризиків Vodafone Україна Станіслав Однороб. – Ми вибрали проходження сертифікації для того, щоб упевнитись, що система протидії корупції здатна ефективно виявляти та протидіяти потенційним корупційним ризикам компанії. Окрім того, ми отримали підтвердження того, що наша система узгоджена з міжнародними вказівками та рекомендаціями щодо боротьби з корупцією».

Сертифікація також є способом забезпечити безперервне вдосконалення власної антикорупційної програми в компанії. Аудитори Bureau Veritas Certification надали практичні рекомендації щодо цього.

Впроваджена у Vodafone Україна система протидії корупції передбачає контроль виконання антикорупційних вимог згідно із законодавством України, США та Великої Британії. Для цього впроваджено періодичне електронне та очне навчання співробітників, щорічна оцінка всіх процесів компанії на предмет корупційних ризиків, відповідність контролю у всіх суттєвих процесах, періодичний моніторинг та аудити системи антикорупційного менеджменту та інші передбачені Міжнародним стандартом ISO 37001:2016 елементи.