Субота, 20 Квітня, 2024

Vodafone Україна забезпечуватиме зв’язок для медицини катастроф на Буковині

З квітня цього року мобільний оператор Vodafone став партнером обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та буде обслуговувати 65 бригад ЕМД області.

Окрім вигідних умов співпраці, запропонованих медикам, головною перевагою Vodafone Україна стала наявність у Чернівцях центру обслуговування клієнтів. Це означає, що консультанти компанії-оператора – завжди на зв’язку та зможуть надати при потребі фахову допомогу клієнтам-медикам.

За словами директора чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Єленєва Володимира Володимировича, одну частину карток від Vodafone центр використовуватиме для забезпечення зв’язком медиків мобільних бригад , іншу – ІОТ-картки – для передачі даних із обладнання автомобілів швидкої медичної допомоги на основний пульт.

Зокрема йдеться про мобільні кардіомонітори у кареті швидкої допомоги: оперативно передана інформація з цього обладнання дасть можливість краще розуміти стан хворого, якого транспортують до лікарні, та організувати там для нього відповідну допомогу.

Окрім цього, у квітні Vodafone Україна забезпечив безкоштовним зв’язком мобільні бригади вакцинації проти Covid-19, які користуються послугами оператора, та надав безкоштовно кожному медпрацівнику по 10 Гб мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі. Перелік номерів телефонів працівників мобільних бригад вакцинації та перелік телефонних номерів медичних працівників регулярно надається Міністерством Охорони Здоров’я. Використовувати безкоштовні хвилини та гігабайти можна протягом 30 днів з моменту їх призначення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися