Як вдало зняте відео може замінити роботу

У 2009 році Девід Девор-старший завантажив на YouTube ролик за участю свого сина після відвідування стоматолога. Хлопчик «у неадекваті» за три дні зібрав три мільйони переглядів, а за минулий час оригінальний ролик переглянули понад 129 млн разів. У 2010 році автор заробив на цьому відео понад $150 тис., але то був лише початок – відео приносить гроші вже шість років поспіль та дозволило автору залишити свою роботу.

У недавньому інтерв’ю журналу Cosmopolitan Девід Девор-старший розповів, як кинув роботу ріелтора незабаром після того, як ролик отримав статус «вірусного». Зараз його основною турботою і роботою є управління інтелектуальною власністю – цим самим записом.

Ролик включений у партнерську програму, в рамках якої автор отримує відрахування за демонстрацію реклами в розмірі 45-55% від загальної суми. Запис також використовувався в багатьох рекламних матеріалах. Одним з таких проектів був ролик для трансляції під час американського футбольного кубку Super Bowl, в якому також брала участь співачка Бейонс. Самого Девіда грав актор, але перший озвучував свого дублера. Експерти підрахували, що лише один цей комерційний ролик приніс автору від $10 до $12 тисяч.

«Наш заробіток на тиждень може змінюватися, але, повірте, мова не йде про чеки на $200», – розповів Девід Девор-старший. Дещо дивним виглядає той факт, що чоловік продовжує відповідати на питання про те, скільки саме він заробив, так само, як і п’ять років тому: «Більше $150 тис.».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я