Vodafone запустив 3G у Слов’янську

Оператор встановлює втричі більше базових станцій, ніж в середньому по ринку. У Слов'янську вже сьогодні «в ефірі» 22 базові станції 3G.

Vodafone Україна забезпечив 3G у Слов’янську. Оператор запустив свою 3G-мережу в комерційну експлуатацію 21 квітня. Щоб абоненти Vodafone у Слов’янську користувалися стабільним зв’язком, оператор встановлює втричі більше базових станцій, ніж у середньому по ринку. У Слов’янську вже сьогодні «в ефірі» 22 базові станції 3G.

Із зростанням кількості користувачів 3G у Слов’янську Vodafone планує збільшувати ємність мережі. У Слов’янську Vodafone реалізував рішення Single RAN, яке дозволить запустити 4G в максимально короткі терміни.

Vodafone продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури на сході країни. У березні 3G-мережа Vodafone з’явилася у Краматорську, до кінця квітня якісні послуги 3G стануть доступні мешканцям Маріуполя. У найближчі місяці 3G-мережа Vodafone буде запущена також в інших містах сходу країни. Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті Vodafone.ua.