Vodafone запустив туристичну стежку місцями Полтавської битви

Клієнти Vodafone можуть більше дізнатися про цю історичну подію завдяки проекту Vodafone Smart Routes

Полтавська битва – одна з найкривавіших сутичок між арміями в історії людства, після якої Швеція покинула перші ряди творців долі у Європі, а Російська імперія вийшла на перші ролі геополітики. Клієнти Vodafone можуть більше дізнатися про цю історичну подію завдяки проекту Vodafone Smart Routes. Це інтерактивні туристичні маршрути, пройшовши якими, можна на екрані свого гаджета отримувати більше інформації про історичні місця.

Новий маршрут називається «Час лікує рани», і він налічує 7 пам’яток, а саме: Музей історії Полтавської битви, Пам’ятник Петру I, Братська могила воїнів московської армії, Каплиця святих Петра і Павла, Сампсоніївська церква, Музей Полтавської битви на Шведській Могилі та Ротонда вшанування пам’яті полеглих у Полтавській битві.

Маршрути прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символічними підковами та номерами локацій. Таблички з QR-кодами встановлюються безпосередньо біля пам’яток, стрілки вказують шлях до наступної локації. Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета турист потрапляє на сторінку з докладним описом і фото об’єкта. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту місцевості із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички. Паперові туристичні путівники з описом маршрутів розміщені в музеї-садибі Івана Котляревського (м. Полтава, Соборний майдан, 3) та в магазині Vodafone за адресою м. Полтава, вул. Фрунзе, 66).

Перший інтерактивний маршрут у Полтаві – «Стежка легенд» – з’явився на мапі у вересні 2015 року. Восени 2016 року його було доповнено трьома новими пам’ятками: літературно-меморіальними музеями В.Г. Короленка, Панаса Мирного та І. Котляревського. На сьогодні «Стежка легенд» об’єднує 23 найцікавіші культурні та історичні пам’ятки міста.

Туристичний маршрут «Відкрий для себе Чернівці» з’явився в місті 1 жовтня 2015 року. Візуальним символом інноваційного чернівецького маршруту, який об’єднав 23 найцікавіші пам’ятки багатокультурного міста, є веселий їжачок. Паперові туристичні путівники доступні в магазині Vodafone за адресою: м. Чернівці, пл. Соборна, 10 та в туристично-інформаційному центрі за адресою: м. Чернівці, вул. Центральна площа, 1.

26 травня 2016 року відкрито туристичний маршрут «Стежка сови» у Херсоні, до якого увійшли 20 пам’яток міста. Назву маршрут отримав від його головного персонажу – кумедної сови-моряка. Паперові туристичні путівники доступні в магазині Vodafone за адресою м. Херсон, вул. Ушакова, 30/1.

«Стежка історій» з привітним ведмедиком з’явилась в Ужгороді 22 вересня 2016 року. До туристичного маршруту ввійшли 12 найпопулярніших міських локацій. Паперові туристичні путівники можна отримати в магазині Vodafone за адресою: м. Ужгород , вул. Фединця, 47.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я