У 2017-му гаджети Android збоїли вдвічі частіше за iOS-девайси

На частку Samsung з квітня по червень припав 61% неполадок у роботі Android-смартфонів.

Аналітики Blancco Technology Group опублікували статистику відмов мобільних пристроїв. У 2 кварталі поточного року збоїв кожен четвертий пристрій на Android. Це майже вдвічі більше, ніж 12% апаратів iPhone.

У Північній Америці гаджети на Android глючили ще частіше – на рівні 24%. А ось iOS-девайси, навпаки, працювали стабільніше – лише 8% з них збоїли. В Азії виявилася зовсім протилежна ситуація: 60% глюків серед iPhone та 28% – в апаратів на Android.

На частку Samsung з квітня по червень припав 61% неполадок у роботі Android-смартфонів. Перші п’ять місць у цьому рейтингу займають моделі Samsung: 6% у Galaxy S7 edge, Galaxy S5 і Galaxy S7, 4% у Galaxy S7 Active і Galaxy Express Prime. Усього в десятці дев’ять апаратів Samsung. LG знаходиться на другому місці зі значно меншим результатом в 11%.

На iOS найгірше показав себе Apple iPhone 6 з рейтингом відмов 26%, та 11% у iPhone 6s і 5s. Головною скаргою власників iPhone був перегрів (11%), проблеми з Wi-Fi (9%), приймачем сигналу (6%), навушниками (5%).

Власники Android скаржаться на продуктивність (25%), інтерфейс USB (11%), підзаряджання (11%), стільниковий сигнал (9%) та екран (3%).

Додатки на iOS стали збоїти частіше – 54% проти 50% кварталом раніше. Найчастіше глючать месенджери Instagram і Messenger з рівнем 8%. У Pinterest показник 6%, Facebook і Google – 5%, Snapchat – 4%, WhatsApp – 3% і YouTube – 3%.

На Android проблеми з програмами стосуються тільки 10% пристроїв, що вп’ятеро менше, ніж на iOS за цей же період. На Android «падали» Facebook (12%), адресна книга (5%), Google Play (4%), Messenger (2%) і Погода (2%).