Субота, 2 Грудня, 2023

Як боксери агітують завантажувати гігабайти

МТС дозволяє спробувати швидкісний 3G-інтернет, завантажуючи трафік за рахунок подарункових гігабайтів. А щоб про цю можливість дізналося якомога більше людей, оператор запустив рекламну кампанію «Гігабайти в подарунок», у створенні якої взяли участь боксер Олександр Усик і музичний колектив Tabasco.

Рекламна кампанія присвячена 3G-послугам, а саме – акції «Гігабайти 3G в подарунок», завдяки якій абоненти в будь-якому тарифі передоплати без доплат і підключень отримують по 4 ГБ трафіку на місяць. Для контрактних абонентів кількість доступного 3G-трафіку складає 5 ГБ. Гігабайти без щоденних обмежень швидкості і додаткових платежів нараховуються автоматично незалежно від тарифного плану і будуть доступні для використання в 3G- і 2G-мережі протягом місяця. На початку наступного місяця на рахунку з’явиться новий обсяг трафіку. А позаакційні гігабайти можна замовляти по 10 грн за 1 ГБ.

Детальна інформація про акцію доступна на сайті «МТС Україна» за посиланням.

«МТС Україна» і TABASCO вирішили подивитися, чим займається Олександр Усик після успішного захисту свого боксерського титулу. Виявилося, що чемпіон не спочиває на лаврах, а… бігає. На щастя перехожих, на пробіжці Олександр роздає лівою і правою безоплатно кожному абоненту оператора не удари, а гігабайти 3G-інтернету. Причому робить він це не заради розваги. Олександр зустрічає героїв, які, зіткнувшись з труднощами, падають духом. І саме доступ до високошвидкісного інтернету допомагає їм вийти зі скрутних ситуацій. У ролику чемпіон повертає віру героїв у себе і надихає на нові звершення. Дізнатися, чим закінчилася роздача гігабайтів, можна, переглянувши ролик на телеканалах, а також в інтернеті за адресою:

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися