Четвер, 13 Червня, 2024

У власників iPhone почне з’являтися вільна пам’ять

Власникам смартфонів iPhone вже не обов’язково видаляти важливі для них файли чи купувати модель із більшим обсягом пам’яті. Адже вони зможуть легко додати собі вільного місця, просто оновивши встановлені програми. У цьому їм допоможе функція App Slicing, яка вже запрацювала.

Ігри та програми в App Store є універсальними – у них враховуються особливості кожного підтримуваного покоління iOS-пристроїв. Зворотною стороною такого підходу є збільшення займаного на диску місця. Приміром, завантажені на чотирирічний iPhone 4s програми та ігри містять 64-бітний код, який на ньому не виконується, як і непотрібні модулі для підтримки сучасних графічних інтерфейсів.

Для ефективнішого використання вбудованої пам’яті iPhone в iOS 9 створили механізм App Slicing. Він дозволяє розділяти пакети даних програми і завантажувати на пристрій тільки необхідні елементи. Працювати з App Slices мають розробники – саме вони розділяють свої утиліти для різних поколінь гаджетів. Усе, що потрібно від користувача, – завантажити нову полегшену версію програми.

Обсяги пам’яті за відсутності слота для карток microSD є ще одним способом підзаробити для виробників. Наприклад, Apple близько року тому відмовилась від випуску смартфона на 32 ГБ – найбільш оптимального за обсягом та ціною. За прогнозами аналітиків, такий крок мав принести компанії додатково 3 млрд прибутку. Адже в лінійці iPhone залишилися моделі на 16, 64 та 128 ГБ, кожна з яких на $100 дорожча за попередню. Час підтвердив, що такий хід був правильним: користувачі все більше купують модель на 64 ГБ та відмовляються від 16 ГБ.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися