Середа, 6 Грудня, 2023

Як фанатам футболу зручно стежити за матчами

Абоненти «МТС Україна» тепер можуть завжди бути в курсі всіх подій футболу. Напередодні матчу «Челсі» – «Динамо» оператор запустив новий футбольний портал «Спорт Онлайн». На цьому сайті зібрано актуальну інформацію для любителів футболу, статистику матчів, анонси майбутніх подій. При цьому, на відміну від інших подібних ресурсів, «Спорт Онлайн» пропонує безплатний трафік.

Користувачам порталу доступні:

  • онлайн-репортажі коментаторів про матчі;
  • статистичні аналізи поточних і минулих футбольних поєдинків;
  • оновлювані турнірні таблиці;
  • регулярні трансляції матчів безлічі різних ліг та чемпіонатів.

Для доступу до sport.mts.ua необхідно підключити послугу, відправивши SMS з текстом «1» на номер 3404. У розділі «Реєстрація» потрібно ввести свій номер телефону, для якого підключено послугу, і натиснути кнопку «Відправити SMS з паролем», після чого користувач отримає SMS з паролем для доступу.

Вартість користування сайтом складає 7,5 грн на тиждень. Плата за відправлення SMS на номер 3404 входить у вартість послуги. Плата за трафік на sport.mts.ua не знімається. Послуга надається на основі передплати, яка автоматично продовжується кожні 7 днів. Якщо залишок коштів на рахунку абонента менше тижневої вартості (7,50 грн), здійснюється списання коштів у розмірі 1,00 грн, а передплата продовжується на 1 день. Вартість вказана з урахуванням ПДВ і збору до ПФ.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися