П’ять зручних додатків для тайм-менеджменту

У сучасному світі дуже важливо всюди встигати і вміло керувати власним часом. На смартфонах і планшетах для цього є спеціальні додатки. Пропонуємо вашій увазі найзручніші з них.

Todoist

Функціональна програма, у якій є можливість створювати створювати завдання та проекти, працювати з фільтрами і тегами, встановлювати пріоритети для наявних записів. Те, як ви працюєте, додаток може оцінити і виставити вам бали залежно від продуктивності. Це дуже мотивує, тож підвищити власну працездатність за його допомогою цілком реально. Працює Todoist з усіма популярними платформами, а також має онлайн-версію.

Task

Один з найпопулярніших на iOS тайм-менеджерів, що працює за принципом списку. Task має простий тактильний інтерфейс: щоб створити завдання, потрібно потягнути, щоб вставити ще одне між двох – розсунути, виконати – змахнути вправо, видалити – вліво. Ну а схема нагадувань нічим не відрізняється від інших нагадувачів. Коштує додаток $0,99, а доступний лише для яблучних девайсів.

Carrot To Do

У розробника під брендом Carrot існує ціла серія додатків для вкрай запущених випадків ліні і прокрастинації. Carrot To Do мотивує вас виконувати задумане через систему преміювання. Виконали справу в заданий час – отримали бали, виконали завдання, яке пробуло в списках місяць, – за це додаткові бали. Програма коштує $2,99 і доступна тільки для iOS.

Any Do

У цьому додатку використовуються прості психологічні прийоми, що спонукають людей до дії. Наприклад, у рядку завдання замість підказки «напишіть текст» стоїть мотивувальне «я хочу». А коли настає час виконання завдання, Any Do не починає сповіщати, що часу залишилось обмаль, а навпаки, із розумінням пропонує відкласти справу на другу половину дня чи на завтра. Програма працює на iPhone, Android-пристроях, як додаток до браузера Chrome. Також є онлайн-версія. І все це безоплатно.

Wunderlist

Головний акцент у цьому додатку робиться на роботі зі списками. Наприклад, ви можете скласти не лише список справ на день, а й фільмів, що хочете подивитись, чи продуктів, що треба купити. Родзинка ж сервісу – можливість ділитися списками та планувати свій час спільно з іншими людьми. Дуже зручно для сімей чи організованих компаній. Користуватись Wunderlist можна безоплатно на iOS, Windows Phone та Android, комп’ютерах, «хромобуках» а також в інтернеті та навіть на Kindle Fire.

За матеріалами Forbes.ru