Як отримати 3G-інтернет за 50 грн на місяць

Контрактні користувачі «МТС Україна» відтепер зможуть витрачати менше грошей на мобільний інтернет. Оператор оновив свої контрактні тарифи, і тепер у «Смартфон 3G» можна користуватися всіма послугами за 50 грн на місяць.

У 50 грн місячного платежу входять безлімітні дзвінки в мережі МТС, безлімітний 3G-інтернет у всіх обласних центрах і великих містах, 100 хвилин на дзвінки на інші мережі по Україні, 100 SMS та MMS на всі мережі по Україні. Крім того, користувачі цього тарифу можуть отримати 500 грн знижки на будь-який смартфон у салоні МТС. Також у тарифі істотно знижені ціни на дзвінки за кордон завдяки встановленій послузі «0 за кордон».

Суму щомісячного платежу можна також зменшити вдвічі за допомогою послуги «Рік без абонплат». Для цього потрібно один раз на рік сплатити 600грн – половину річної вартості тарифу.

Вигідні умови для переходу в тариф «Смартфон 3G» надаються абонентам МТС Передплата. При переході їм не потрібно буде спеціально підключати ніяких послуг. Знижка діє 3 місяці з дня переходу, після чого її можна легко продовжити ще на 12 місяців у рамках послуги «Рік без абонплат».

З 1 червня для підключення також доступний новий контрактний 3G-тариф «Планшет 3G», у межах якого абонентам надається безлімітний 3G-інтернет всього за 70 грн на місяць. У тарифі також доступна послуга «Рік без абонплат»

З початком літа «МТС Україна» ще оновила і контрактні тарифи преміум-сегмента. В «Ultra 3G» і «Ultra VIP 3G» тепер встановлено послугу «0 за кордон». В «Ultra 3G» можна отримати додаткову знижку в 33% на місячний платіж на 3 місяці при переході в нього з тарифів МТС Передплата.

Тепер для зручності абонентів у нових тарифах ціни вказані з урахуванням всіх податків – ПДВ та збором до Пенсійного фонду.

Доступ до швидкісного мобільного 3G-інтернету абоненти «МТС Україна» отримали у всіх обласних центрах і великих містах України з 16 лютого 2015 року на базі національного роумінгу з Тримоб без необхідності заміни номера, SIM-картки або тарифного плану. Швидкість 3G-інтернету складає до 7,2 Мбіт/сек на мережі Тримоб, а в міру запуску власної 3G-мережі «МТС Україна» швидкості виростуть до 42 Мбіт/сек.

 

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я