Як стати майстром ASCII-мистецтва

Будь-яку, навіть найбанальнішу картинку можна зробити унікальною, перевівши її пікселі в літери. Подібний вид мистецства називається ASCII-арт та добре допомагає в ситуаціях, коли потрібно виділитися чи привернути увагу. А створювати подібні зображення із літер не складно: сьогодні це робиться не вручну, а за допомогою алгоритмів. Ось кілька сайтів, які допоможуть опанувати ASCII-мистецтво чи швидко підібрати вже готову картинку.

Hexascii: база даних простих ASCII-форм

Якщо набридли стандартні смайлики та емотикони, тоді можна здивувати співрозмовника за допомогою каомодзі – японських смайликів. Як додати їх до свого чату – читайте тут, а базу готових зображень у такому стилі можна знайти на сайті Hexascii.

Sprezz: ASCII-шрифти для клавіатури iPhone

Такі сайти, як Facebook чи Twitter, не дозволяють використовувати власні шрифти в повідомленнях. Але це не означає, що потрібно користуватися стандартними. Власники iPhone можуть завантажити собі додаток Sprezz, щоб їхні друзі та знайомі почали запитувати, як вдалося так сильно змінити текст.

TAAG: ASCII-банери за секунду

Отримати повноцінну картинку, наприклад, банер, можна за допомогою сайту TAAG. Просто введіть своє повідомлення у відповідне поле та оберіть стиль майбутнього зображення.

ASCIIFlow: MS Paint у режимі ASCII

Навчитися малювати літерами та символами вручну допоможе ресурс ASCIIFlow. Він надає всі необхідні інструменти для створення фігур, ліній та навіть тексту.

ASCII Generator: із картинок у текст

Взяти готове зображення та трансформувати його в текстову форму можна за допомогою сайту ASCII Generator. На ньому можна завантажити програму для ПК, яка виконає всю роботу.

Зображення: Makeuseof

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я